התוכניות בדרך כלל דומות זו לזו, אולם קיימים הבדלים בהיקף ותכולת הכיסוי, תנאי הפוליסות והעלויות. מומלץ לבחון את התוכניות השונות בין הגופים על מנת להתאים את הכיסוי לצרכים האישיים, עפ"י מאפיינים שונים של סיכון בעבודה, אורח חיים, מצב פיננסי ועוד.

למה זה חשוב?

לביטוח תאונות אישיות חשיבות גבוהה. כל אדם חשוף לסיכונים רבים, וכל תקלה אשר פוגעת ביכולת להתפרנס ובהכנסה השוטפת, מעמידה בסיכון את כלל המשפחה שנאלצת להוריד את רמת החיים בעקבות הקטנת ההכנסה. הלכה למעשה, רק מעטים, אם בכלל, יכולים להרשות לעצמם לוותר על שכר חודשי ולהתמסר לריפוי ולהחלמה בלבד. ביטוח לאומי משלם קצבאות נכות לאנשים שאינם יכולים לעבוד ולהתפרנס, אך סכומים אלו אינם מספיקים לקיום בכבוד של משפחה, לכן יש  לשקול בכובד ראש רכישת פוליסה  שתעניק הגנה לסיכון זה. ברגע האמת, זו יכולה להיות המשענת הכלכלית היחידה של המשפחה. 

דגשים לביטוח תאונות אישיות

  • ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של פגיעה כתוצאה מתאונה. תאונות יכולות לקרות בבית, במקום העבודה או במרחב הציבורי.

  • ביטוח זה מעניק הגנה למספר מצבים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, כדוגמת: נכות, מוות, שברים, אשפוז וכדומה.

ביטוח תאונות אישיות

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach