מי אנחנו?

  • LinkedIn Social Icon

בוגר תואר ראשון משולב בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני (MBA) במנהל עסקים, בהתמחות במימון ותת-התמחות במימון נדל"ן מהמרכז הבינתחומי, הרצליה. בעל רישיון יועץ השקעות מטעם הרשות לניירות ערך, רישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר, תעודות גמר במיסוי והכוונה לפרישה וניהול סיכונים מתקדם והתמחות מקצועית בבית הספר היוקרתי למנהל עסקים שבאוניברסיטת פנסילבניה, וורטון (Wharton Business School of the University of Pennsylvania).

שרון צבר ניסיון רב בתחום, בטרם ייסד את אס בי איי פתרונות פיננסים. עבד כחצי עשור בבית ההשקעות הגדול בישראל, "פסגות", במגוון תפקידים, בין היתר במערכי הלקוחות הפרטיים והעסקיים. במהלך 5 שנות העסקתו בחברת ההשקעות, סייע לאלפי לקוחות בתכנון התיק הפיננסי תוך שמירה על צורכי הלקוח וצבר ניסיון רב בשלל המוצרים הפיננסים והפנסיונים. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל מחלקת הפרימיום, כשתחתיו עובדים רבים המנהלים את הלקוחות האסטרטגיים של הארגון. 

במשך השנים עבר מבחנים רבים, התמחויות, הכשרות מקצועיות וקורסים שונים על מנת לתת מענה בצורה הטובה, האישית והמקצועית ביותר לכל אחד מהמוצרים הפיננסים והפנסיונים בישראל בסביבה כלכלית המשתנה והמאתגרת.

לכתבה על שרון במגזין "עדיף" לחצו כאן

שרון בן-אברהם - מנכ"ל

IDC at Wharton Program
רישיון סוכן פנסיוני לשנת 2021
רישיון משווק השקעות
תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים
קורס במיסוי והכוונה לפרישה
קורס מקצועי - ניהול סיכונים
תואר שני במנהל עסקים

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach