בסביבת ריבית אפסית ושיפור מתמיד בטכנולוגיה, המשקיעים מחפשים אלטרנטיבות השקעה חדשות ומגוונות. דרכנו, אתם יכולים להיחשף גם לשוק קרנות הפינטק, הלוואות בין צרכנים ועוד. השקעה במוצרים שנמצאים בדר"כ בקורולציה הפוכה לשוק ההון פותחת את המשקיע לאלטרנטיבה שיכולה ליצור הבדל משמעותי בתשואת הפרוטפוליו של הלקוח. ניתן גם להכניס השקעות אלטרנטיביות בקופת גמל בניהול אישי וליהנות מהפחתת מס.

מהן בכלל השקעות אלטרנטיביות? 

 

קשה להעניק הגדרה חד משמעית למונח "השקעה אלטרנטיבית", אבל בדרך כלל מתכוונים להשקעה שאינה בשוק ההון. יש מספר אפיקים שמוגדרים כאלטרנטיביים: תחום הנדל"ן, קרנות הון סיכון, סחורות, מתכות, מטבעות דיגיטליים , פורקס וכו'.

לפעמים, מה שאלטרנטיבי הוא לא סוג הפריט שמשקיעים בו, אלא אופן ההשקעה. במילים אחרות: גם השקעה באגרות חוב או במניות עשויה להיות אלטרנטיבית אם נוקטים באסטרטגיה המוגדרת ככזו - כגון השקעות באופציות שורט/לונג וכו'.

סוגי השקעות רלוונטיים דרכינו​:

  • הלוואות בין אנשים בארץ ובעולם

  • קרנות גידור

  • השקעות בסטארטאפים בתחילת דרכם

  • קרנות נדל"ן

השקעות אלטרנטיביות

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach