החזון שלנו

חברת אס בי איי (SBA) פתרונות פיננסים הינה חברת השקעות בוטיק, המתמחה בתכנון פיננסי לעצמאיים, שכירים או חברות. אנו מספקים תכנון ביטוח, פנסיוני ופיננסי לקהל לקוחותינו. בנוסף, אנו מספקים שירותים נוספים כמו ייעוץ משכנתא, ייעוץ מס, בניית תוכניות עסקיות ועוד. 

 

אמינות ושירות

חברת אס בי איי פתרונות פיננסים שמה את טובת לקוחותיה בראש סדר העדיפויות, שואפת לספק באופן תמידי את השירות הטוב והאישי ביותר עבורם ולפעול כלפיהם בשקיפות, בהוגנות ובנאמנות.

 

מצוינות

אנו חברת השקעות בוטיק השואפת למצוינות ולהובלה בתחום התכנון הפיננסי בישראל בכלל  ובתחום הפמילי אופיס בפרט.

מקצועיות

 

החברה פועלת על מנת להפיק עבור לקוחותיה רווחים גבוהים ככל שניתן, בכל תנאי השוק ומתאימה את יעד הרווח בתיק ההשקעות באופן אישי לכל לקוח ולקוח.

הקניית ידע

 

החברה שואפת להעלות את המודעות בצורך בחינוך פיננסי בישראל, ומקנה ידע חינמי לכל הדורש.

חיפוש אלטרנטיבות השקעה

החברה עוסקת כל העת במציאת אלטרנטיבות השקעה נכונים לקהל לקוחותיה, תוך השמת דגש על טיב ההשקעות והעלויות למשקיע קצה.

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach