מגוון רחב של מוצרים פיננסיים מחו"ל בנוסף לאפיקי ההשקעה הרגילים.
אפיקים אלו כוללים: אגד קרנות חו"ל (Fund of Funds), מוצרים מובנים (Structure) וקרנות גידור, המנוהלים ונבנים על ידי מוסדות פיננסיים מובילים בחו"ל.

אגד קרנות (Fund of Funds):


אגד קרנות חו"ל, מוצר הקיים מזה שנים רבות בשווקי העולם ואף חדר לאחרונה לשוק הישראלי. לחברות שאיתן אנו עובדים ניסיון רב בניהול פיננסי גלובלי ובהשקעות באמצעות קרנות נאמנות זרות. אגד קרנות חו"ל מאפשר פיזור אופטימאלי דרך מנהלי קרנות מצטיינים בעלי ידע וניסיון רב באזורים השונים בעולם ובאסטרטגיות שונות המאפשרות יצירת תשואה אופטימאלית.
הניסיון שלנו  בבניית תיקים באמצעות קרנות נאמנות זרות מאפשר להיחשף לכלי השקעה מתקדם, מבוקר ומפוקח על ידי מנהלי השקעות ואנליסטים מנוסים תוך כדי הקטנת הסיכון הכללי למשקיע. אגד קרנות חו"ל מאגד תחתיו מספר קרנות ומאפשר למשקיע גישה לסל של קרנות בהן קיים קושי למשקיע הפרטי להשקיע בגלל דרישות סף ועלויות רכישה גבוהות.

קרן גידור (Hedge Fund):


קרן הנוקטת במספר אסטרטגיות שתפקידן הינו השגת תשואות אבסלוטיות בכל מצבי השוק באמצעות גמישות הקרנות וזאת בניגוד לקרן נאמנות רגילה המשקיעה בדרך כלל באפיקי השקעה מסורתיים כגון: אגרות חוב ומניות.


עולם קרנות הגידור מתחלק ל- 3 סוגים בסיסיים של קרנות גידור; אסטרטגיות בודדות, רב אסטרטגיות ואגד קרנות (Fund of Funds):


קרן של אסטרטגיות בודדות – מתמקדת בנישה מסוימת שבוחרת באיזה אפיקים ואסטרטגיה להשקיע. אסטרטגיות אלו יכולות להיות שילוב של שיטות מסחר מתוכננות ושיטות ניהול.
קרן רב אסטרטגיות – בנויה על ידי מאגר מנהלים רבים תחת קרן אחת, מספקת פיזור רב בין אסטרטגיות ומדיניות השקעה שונות. הקרן מפחיתה תנודתיות ומבטיחה למשקיעים שהפסדי אסטרטגיה אחת יקוזזו על ידי רווחי אסטרטגיה אחרת.
אגד קרנות גידור – הינה קרן המשקיעה בכמה קרנות גידור שונות, דבר המאפשר פיזור אופטימאלי, הפחתת תנודתיות והורדת הסיכון מהשקעה בקרן ספציפית. פיזור הנכסים באגד קרנות יכול להגיע למעל 100 קרנות שונות.

מוצרים מובנים (Structure):


מוצרים מובנים הינם מכשירים פיננסיים מתוחכמים המאפשרים למשקיע להגדיל את רמות ההכנסה שלהם מהשקעות מסורתיות ו/או להשיג גישה לניירות ערך ושווקים בלתי יציבים ברמות סיכון נמוכות יותר. מוצר מובנה מאפשר לקבל תזרים מזומנים מסלי ניירות ערך נבחרים בהתבסס על מפתח כלשהו של שיעורי הריבית או להרוויח מעליית המדד תוך כדי הגנה על ההון הראשוני. אנו עובדים עם חברות המציעות מוצרים מובנים של חברות בינלאומיות המותאמים לצרכיו ויעדיו של הלקוח, כמו גם חבילות גדולות ומורכבות למשקיע המנוסה. כל המוצרים המובנים המוצעים  הינם מוצרים מתקדמים להשקעה בחו"ל ומתאפיינים בחדשנות ולרוב בעלי נזילות גבוהה.

קרנות גידור

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach