כבר שנים אפיק זה נחשב למעניין מאוד בקרב משקיעים רבים. השקעה באפיק זה מהווה פיזור מוצרי אפקטיבי שנותן למשקיע הזדמנות להיחשף לשוק הנדל"ן האטרקטיבי בעולם ובכך לפזר את הסיכונים לשוק צומח. 

איך בעצם מתחילים ומה התהליך?

לפני שאנחנו קופצים למים, חשוב להסתכל פנימה ולבדוק מה קורה בחשבון הבנק שלנו ולהבין כמה כסף נזיל קיים להשקעה. במידה ואין די כסף נזיל  להשקעה –  ניתן לברר אילו כספים נוספים באפשרותי להשיג, כגון :

​​

  • הלוואה כנגד קרן השתלמות, ביטוח מנהלים, קרן פנסיה ושאר תוכניות החיסכון.

  • משכנתא על נכס שברשותי.

  • הלוואה לכל מטרה מהבנק.

 

בירור הצרכים 

קודם כל נאפיין את זמן ההשקעה קצר (שנה- שנתיים)? בינוני (סביב ה-5 שנים)? או לזמן ארוך (10 שנים)?

נבין האם אנו רוצים לקבל כספים בסוף ההשקעה מרווח פוטנציאלי או שאנו מעדיפים בעצם תזרים לאורך כל ההשקעה המגיע משכירות  או לשלב בין השניים?

מה רמת הסיכון שאנו מוכנים להיכנס אליה?

ובמידה ולקחתי הלוואה ויש צורך בהחזר כספי מההשקעה? יש לקחת בחשבון שצריך מרווח מסויים בין הון עצמי לחוב כדי שרמת הסיכון לא תהיה גבוהה מדי.

נדל"ן בחו"ל

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach