עזרים שימושיים

מבוטחים בקרן הפנסיה ורוצים לדעת מהי ההפקדה המקסימלית לפי רשות המיסים? מהן הטבות המס החודשיות להן אתם זכאים? מסיימים עבודה וזכאים לכספי פיצויים? כמה ניתן להפקיד לקרן השתלמות כעצמאי ומהי דרגת המס שתשלמו בהתאם לגובה השכר שלכם?

 

אלו הן רק חלק מהשאלות הנשאלות יומיום. על מנת שתוכלו למצוא את התשובות ביתר קלות, ריכזנו עבורכם את העדכונים השנתיים של מס הכנסה שפורסמו ע"י רשות המיסים בשנים האחרונות. לכל שאלה או הבהרה, אנו תמיד עומדים לרשותכם ונשמח לעזור

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach