יעוץ משכנתא אובייקטיבי ומקצועי יכול לחסוך לכם כסף רב ולסייע לכם במימוש אחת מהעיסקאות הכלכליות הגדולות של חייכם. חשוב ביותר להבין את הערך העתידי שתוכלו לקבל מתהליך היעוץ. מיחזור משכנתא כבר ביצעתם? כדי להבין מהו מחזור משכנתא, לחצו כאן

שוק המשכנתאות גדל בשנים האחרונות בקצב מסחרר, במקביל לעלייה הגדולה במחירי הנדל"ן ובהיקפי רכישת הדירות, והגיע בשנת 2015 להיקף של 65 מיליארד ש"חעם העליה במחירי הנדל"ן, הפכה עסקת הרכישה והמשכנתא הנלווית לה למשמעותית יותר ויותר. מספר המשכורות המוערך הנדרש לרכישת דירה עומד על כ-190 משכורות חודשיות – יותר מ-15 שנים של עבודה המוקדשים במלואם לרכישת קורת גג.

חלק גדול מלוקחי המשכנתאות הם אנשים פרטיים, בעלי ניסיון מצומצם בביצוע עסקאות נדל"ן, המרגישים שחסרים להם כלים לבצע את העיסקה הגדולה הזו ללא ליווי של גורם מקצועי. 

 

יעוץ המשכנתאות כולל בבסיסו 3 שירותים מרכזיים:

  1. בניית תמהיל משכנתא נכון כלכלית, המותאם לצרכי ומאפייני הלקוח.

  2. סיוע בהשגת ריביות אטרקטיביות מהבנק.

  3. ליווי הלקוח במשך חיי המשכנתא וביצוע עדכונים והתאמות נדרשות בהלוואה במידת הצורך.

מי צריך יעוץ משכנתא?

באופן כללי, לקוחות שביכולתם לצלול לעומק הנושא וללמוד אותו באופן עצמאי, יוכלו במקרים רבים לבצע תהליך מוצלח של בניית תמהיל משכנתא וביצוע מו"מ על הריבית מול הבנקים. מצד שני, לקוחות רבים מרגישים מבולבלים בכל הנוגע לתחום המשכנתאות המורכב, ומתקשים לגבש דעה ברורה למול הצפת המידע הקיימת בנושא. לקוחות אלה מעדיפים בדרך כלל, ולדעתנו בצדק, לפנות לגורם מקצועי שיעזור להם בקבלת ההחלטות הנכונות עבורם. 

ריבית משכנתאות מחולקת בבנקים ל-3 מדרגות מימון:

1.עד 45% מימון מערך הנכס – הריביות הנמוכות ביותר.

2. 45% עד 60% מימון מערך הנכס – ריביות גבוהות בכ-0.2% מהמדרגה הראשונה.

3.מעל 60% – ריביות גבוהות בכ-0.2% נוספים מהמדרגה השניה.

טבלת ריבית משכנתא - טווח ריבית מומלץ

יעוץ משכנתא

SBA Financial Solutions - אס בי איי פתרונות פיננסים

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות במייל זה מסופקים כשרות לקהל לקוחותינו. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות/פנסיוני או ייעוץ השקעות/פנסיוני ב: קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תוכניות ביטוח, קרנות סל או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל.

טל: 054-7440987   I    פקס: 077-4416847

רח' יפתח 4, תל-אביב, ישראל

©2017 by SBA FINANCIAL SOLUTIONS

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon

Smart Business Approach